Grafické návrhy : :

Grafické návrhy dodávame spolu s produkciou / tlačou /

Vytvoríme Vám moderné grafické návrhy rôzneho druhu. Billboardy, brožúrky, letáky, vizitky, magnetky ... čo len chcete ...

Výroba corporate identity : :

V prípade začínajúcej firmy Vám ponúkame vytvorenie corporate identity (vizuálny prejav firmy). Zahŕňa: výroba loga, dizajn manuál, www, vizitky, hlavičkový papier, katalógy a brožúry, olep automobilov a reklamných plôch ...

Kvalitná plnofarebná tlač veľkej plochy, nízke náklady na reklamu, robia PVC Banner jednou z najefektívnejších foriem reklamy. Využite plochu Vašej fasády na propagáciu. Reklama na fasáde Vašej budovy cez potlačený perforovaný banner - mesh - zachováva výhľad cez okná a navyše pomáha izolovať pred slnkom a chladom.

Samolepiace fólie sú v dnešnej dobe veľmi využívaný reklamný nosič. Denne nás podvedome oslovujú bez toho, aby sme si uvedomovali ich prítomnosť. Sú to polepy na okná, výklady, autá. Neobmedzená veľkosť a tvar a stála farebnosť sú kľúčové vlastnosti.

Návrh a výroba vizitiek. Vybrať si môžete vizitky štandardné, luxusné, plastové aj atypické vizitky. Pre tlač vizitiek je možné použiť aj rôzne kreatívne papiere, ktoré dodávajú vizitkám zaujímavejšiu formu. Grafický návrh vizitiek pre Vás vieme pripraviť aj expresne. Samozrejmosťou je rýchla a kvalitná tlač vizitiek.

Pre zlepšenie konkurencieschopnosti a predaja produktov niekedy stačí malá kozmetická obmena, prefotiť, redizajn loga, vylepšenie obalu produktov a  modernizácia grafiky ...

Potlač rolovacích pop-up bannerov - veľmi účinné a praktické a skladné reklamné médium na výstavách, konferenciách a kongresoch. Štandardné veľkosti 85x200cm a 100x200cm. Ponúkame Vám roll up vrátane kovového strojčeka, prípadne len samotnú tlač rolety.

Chceli by ste kreatívne nápojové lístky, alebo pútavé jedálne lístky? Našim cieľom je výroba nápojových a jedálnych lístkov s dôrazom na kvalitu, jedinečnosť a šmrnc. Prehľadný ponukový lístok uľahčí zákazníkom zorientovať sa v ponuke jedál a nápojov. Jednotlivé položky, popisy, ceny a fotky kreatívne spracujeme a utvoríme pútavý lístok, vínnu kartu, cocktailové menu do vášho baru, reštaurácie, či klubu.

Naše projekty : :